Kida habit me stilin që e bën

Kida habit me stilin që e bën

Këngëtarja e njohur njihet për ndryshimet e shpeshta në dukje që bën.
Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Kida ka treguar se tashmë ka ndryshuar modelin e flokëve përsëri.

Ajo lajmin e dha përmes një postimi në Instastory, ku edhe u shfaq e veshur me rroba ngjyrë të mbyllur dhe me thuajse me fare pak grim, duke pozuar për kamerën.

“Çfarë tjetër?”, shkroi ajo në mbishkrim. Këngëtarja e dashur për publikun sigurisht se dukej me shumë stil dhe në formë të shkëlqyer gjatë paraqitjes.

Lajme