Atdheu i “Përputhen” zhvishet dhe i rrëzon vajzat për tokë

Atdheu i “Përputhen” zhvishet dhe i rrëzon vajzat për tokë

Gjakovari Atdhe Xharavina, ani pse është larguar nga “Përputhen”, ende po vazhdon të jetë në vëmendjen e publikut, shkruan “Kosovarja”.

Djaloshi i lakmuar dhe që përjetoh flirte me shumë nga konkurrentet në program, shpesh është pjesë e medias rozë.

U përfol se është në lidhje me disa nga vajzat e “Përputhen”, por ende asgjë nuk është konfirmuar tamam.

Ndërkohë, zeshkani bukurosh ka vendosur të zhvishet pak e të ngacmoj shumë imagjinaten e femrave, shkruan “Kosovarja”.

Lajme