Arta Nitaj nuk reziston, thyen rregullat e palestrës

Arta Nitaj nuk reziston, thyen rregullat e palestrës

Modelja dhe aktorja kosovare, Arta Nitaj njihet tashmë për publikun e gjerë dhe është një nga emrat më të komentuar në mediat rozë.
Ajo njihet dhe komentohet shumë për linjat trupore, gjithashtu për postimet e shumta që bën në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Sot me një postim në Instastory ajo treguar se është duke ngrënë hamburger, që nuk preferohet për personat që ushtrojnë palestër, e Arta njihet si një nga vajzat që i frekuenton shumë palestrat.

“E do robi në këtë kohë me shi” ka shkruar ajo në mbishkrim./Kosovarja/

Lajme