Mbahuni djema, Adea ju lë pa fjalë me këto pamje…

Mbahuni djema, Adea ju lë pa fjalë me këto pamje…

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë. Tani ajo është rritur dhe duket krejt ndryshe nga Adea e vogël. Adea është larguar nga publiku dhe që nga fëmijëria nuk ka publikuar pothuajse asnjë projekt muzikor.

Edhe pse nuk merret më me muzikë, Adea vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shaqet e veshur me fustan të gjatë e të ngushtë.

Në këto imazhe, Adea nuk ka hezituar t’i ekspozojë asetet e saj bombastike.

Lajme