Cili është raporti i Fjolla Morinës me vjehrrën? (VIDEO)

Cili është raporti i Fjolla Morinës me vjehrrën? (VIDEO)

Këngëtarja Fjolla Morina ishte mbrëmë e ftuar në një intervistë nga shtëpia e saj e re, bashkë me bashkëshortin, Fisnik Syla.

Në mesin e shumë temave të bisedës të cilat u prekën në intervistën nga Vlorijan Halili, nuk shpëtoi pa u pyetur këngëtarja as për raportin me vjehërrit.

U tha se vjehrra e këngëtares, pra nëna e Fisnikut ka përfunduar në spital si shenjë mospajtimi të këtij raporti.

Por cila është e vërteta e thënë nga goja e vet Fjollës dhe Fisnikut?

Ata mohuan thashethemet e madje Fisniku deklaroi se prindërit e tij flasin më shpesh me Fjollën se atë vet.

Materiali ekskluziv nga shtëpia e çiftit, në videon e mëposhtme. /Prive.al

Lajme