KIM SI NDAL FOTOT, SONTE POZON ME FUSTAN TË TEJDUKSHME….

KIM SI NDAL FOTOT, SONTE POZON ME FUSTAN TË TEJDUKSHME….

Kim Kardashian West ka treguar të pasmet dhe trupin e saj seksi në një parë foto që ajo ka thënë se i ka bërë më parë

Para se ajo të postonte këto foto ajo ka bërë edhe disa foto selfie.

Kim Kardashian West është kthyer në kohë në rrjetet sociale.

Ylli i emisionit reality “KUWT” ka zgjedhur të postojë këto fotografi para se të del sonte natën si një nënë beqare. /Express/

Lajme