Çfarë po humë MEDA?!

Çfarë po humë MEDA?!

Këngëtari kosovar Mehdin Përgjeqaj pëlqehet shumë për shkak të këngëve të bukura që sjellë, sidomos ato me motiv dashurie.

Pikërisht duke i kënduar dashurisë edhe u bë i njohur tek publiku.

Dita-ditës fama vetëm i rritej, e tani ai është më i kërkuari për dasmat e ahengjet e ndryshme familjare.

Këngëtari po ashtu para pak vitesh ka hapur edhe një biznis personal, kryesisht një bar kafe në qendër të Prishtinës.

Sa i përket jetës private këngëtari është i martuar dhe baba i 4 fëmijëve, që me gjasë janë në Gjermani me Lulen.Kurse Meda, ndodhet në Kosovë tek sa po shihet i vetmuar në dyqane./Kosovarja/

Lajme