Hareza, ylli i bukurisë vjen me sesion fotogtafik të nxehtë

Hareza, ylli i bukurisë vjen me sesion fotogtafik të nxehtë

Është perëndeshë e bukurisë, tashmë emër i njohur për të gjjthë për shkak të karrieres si modele dhe yll Instagrami.

Hareza Mazreku është krahasuar me femra të ndrysyme të showbizit, ama ajo është krejt vetvetja dhe tejet unike, shkruan “Kosovarja”.

Hareza, ka emër shumë interesant, të vënë nga babai i saj, e që do të thotë “e hareshme”.

Hareza, sapo ka realizuar një set të ri fotografik, ku po duket bombë e vërtet. E bukur, me shije dhe sensuale. Kjo është Hareza.

Ndryshe, bukuroshja është veshur nga dizajnerja e modes Albana Fashion dhe po shkëlqen.

Lajme