Çka po bëjnë këta polic tek Zanfina Ismaili?

Çka po bëjnë këta polic tek Zanfina Ismaili?

E famshmja e muzikës moderne, Zanfina Ismaili, ka kohë që është larguar nga muika dhe jeta publike.

Në intervisten e fundit, dhënë motres së saj Adelines dhe emisionit “Tete a Tete”, Zanfina deklaroj se tashmë ka një punë dhe është shumë e lumtur.

Zani, më e vogla ndër motrat Ismaili, duket të jetë edhe më e përkëdhelira e familjes, e besa edhe karakterin e ka shumë interesant dhe është mjaftë gazmore, shkruan “Kosovarja”.

Zanfina nuk dihet të ketë pasur problem me polici a drejtësi, por në një mga storiet e fundit të saj shihen disa polic para deres së një banese.

Një është e sigurt: Nuk janë para baneses së Zanfines!

Lajme