Ku mbet Qendresa e Labit çfarë po ndodh me të ?

Ku mbet Qendresa e Labit çfarë po ndodh me të ?

Sa kohë ka që nuk jeni ulur para televizionit për ta parë një emision nga fillimi në fund ose thjesht për ti kushtuar vëmendje më të shtuar?
Pavarësisht fuqisë dhe ndikimit që kishte, edhe televizioni ka nisur të bëhet “dashuri e harruar”.

Derisa shumë emisione e produkte televizive kanë dështuar e i është vënë çelësi, Labinot Gashi-Labi po vazhdon me programin e tij të së dieles, të inportuar me mjaftë bujë nga “RTV 21” në “KTV”.

Labi, qysh kur u lidh me Qendresen, si me shkop magjik u vendos në qendër të kronikes rozë, por sapo lidhja u konsumua nga publiku, vëmendja u tërhoq, shkruan “Kosovarja”. E, Qendresa është prezente në rrjete sociale me foto të ndryshme. Ja një ku duket si modele.

Lajme