Ermira poston video të Goldit duke e bërë me …

Ermira poston video të Goldit duke e bërë me …

Ermira dhe Goldi janë bërë prindër për herë të parë me 28 nëntor.
Duke e lidhur me datën historike, ata e quajtën djalin e tyre Gueril që në shqip do të thotë tip luftarak, shkruan “Kosovarja”.

Dita-ditës Guerili po rritet, ndonëse ende nuk ia kanë zbuluar fytyrën por prindërit e tij kohë pas kohe ndajnë foto të përgjysmuara me djalin.

Ermira është ajo e cila ka hapur një pyetësor e meqë rast një nga pyetjet që iu parashtrua ishte se ‘Cka po bën Goldi në këto momente’.

Ajo hodhi një video të shkurtër në instastory duke treguar se reperi po e pastron djalin./Kosovarja/

Lajme