Mihrijes i vjenë një gjë e pa planifikuar nga ajo – Ja çfarë i ndodhë!?

Mihrijes i vjenë një gjë e pa planifikuar nga ajo – Ja çfarë i ndodhë!?

Mihrije Braha është një ndër emrat më të komentuar në mediat rozë.

Është shumë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë kështu shumë shpesh imazhe nga përditshmëria e saj, shkruan “Kosovarja”.

Ajo njihet për paraqitjet e saj dhe kujdesin që i kushton veshjeve dhe fizikut të saj, sepse gjithmonë vjen e freskët dhe rinore, thuajse nuk po di të plaket.

Këngëtarja së fundi ka publikaur disa fotografi, ku shihet e veshur me veshje sportive e po duket në top-formë. /Kosovarja/

Lajme