Dalin Dëshmi Të Reja Ku Tregojnë Se Isa Mustafa Ka Miliona Në Bankat E Serbisë

Dalin Dëshmi Të Reja Ku Tregojnë Se Isa Mustafa Ka Miliona Në Bankat E Serbisë

Milaim Zeka sërish flet për miliona dhe tregon kush e la Ibrahim Rugovën rrugëve./

Ai i ka reaguar Bardhyl Metës, duke i thënë se kryetari i tij, Isa Mustafa ka vjedhur miliona veçanërisht nga ‘tre përqindëshi’ dhe se thuhet se ai ka miliona në bankat e Serbisë.

Zeka nuk ndalet me kaq. E fton Metën dhe disa deputetët të tjerë që të ndërtojnë një politik të re, transmeton Periskopi

SHkrimi i plotë:

Bardhyl meta, vajtueshem i shkruan Halil Matoshit

Drenicaku im, qe edhe nusen e ka marre nga Drenica, forte vajtueshem e ka lut Halil Matoshin, me lane AAK, e me shku ne LDK.

Sa per lutje, hallall, ama Bardhyl, duke qene djal i meqem, mos i pergjitheso gjanat.

Mos i quaj te gjithe milioner. Fol me emra burr. Kjo i bjen,sikur une Ty me te qujte njeri te Rrahman Morines, pse kryetari yt ka qene minister i Rrahmanit, e bashke i kane vra studentat ne Prishtine, me 23 mars 1989!!!

Ashte njesoj sikur une me te qujte njeri te Milloshevicit, pse dikush nga njerezit tuaj jane bishkat me vite me xhelatin serb!!!

Lajme