“Rosita” e Rina Balajt – një këngë për komunitetin LGBT

“Rosita” e Rina Balajt – një këngë për komunitetin LGBT

Këngëtarja Rina Balaj pritet që të sjell këto ditë këngën e saj më të re “Rosita”

Kënga pritet që të jetë njëra prej këngëve me shumë befasi, e të cilat pak i ka shpalosur Rina në intervistën e saj për Express Rozë, emision që transmetohet në T7.

“Rosita është një vajzë, është një shoqe e imja që është dashuruar në mua. Por, unë nuk mundem të ja kthej asaj dashurinë”, ka thënë Rina për Express Rozë gjatë incizimit të klipit të saj.

Rina, megjithatë ka thënë se nuk ka asnjë problem me komunitetin LGBT por që ajo nuk është e tillë dhe për këtë ka vendosur ta respektoj Rositan vetëm si shoqe. /GazetaExpress/

Lajme