Mihrija tregon se cila ngjyrë e të brendshmëve të Naimit i pëlqen

Mihrija tregon se cila ngjyrë e të brendshmëve të Naimit i pëlqen

Këngëtarja Mihrije Braha ka dhënë përgjigje interesante në “Pyetje Express” në Express Rozë

Në pyetjen e gazetarit të T7 se cila është ngjyra e preferuar te të brendshmëve të Naimit.

“Të bardha dhe të zeza! Këto janë ngjyrat që preferohen për meshkujt”, ka thënë ajo.

Ndryshe, këngëtarja pritet që të provojë për ta gatuar një bakllava derisa nuk e ka ditur emrin e reperes Tayna. /GazetaExpress/

Lajme