Remzie Osmani dhuron diçka sepciale për ata që i humbën bashkëshortët në luftë

Remzie Osmani dhuron diçka sepciale për ata që i humbën bashkëshortët në luftë

Në marsin historik, Remzie Osmani publikoi këngën e saj të re.

Titulli i këngës është “Gruaja e dëshmorit” dhe vjen si dedikim për të gjitha gratë që kanë humbur burrat e tyre gjatë luftës.

Kënga u shoqërua edhe me videoklip të cilin mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al

Lajme