Rozana Radi ironizon femrat që përdorin parfume të shtrenjta: Merrni një sapun dhe lahuni

Rozana Radi ironizon femrat që përdorin parfume të shtrenjta: Merrni një sapun dhe lahuni

Këngëtarja dhe moderatorja, Rozana Radi, ka thumbuar të gjitha femrat që blejnë parfume të shtrenjta, por që nuk kujdesen për higjienën e tyre.

Në një foto të publikuar në “Instagram”, Rozana Radi i këshillon ato të blejnë një sapun dhe të lahen, pasi sado parfum të hedhin, rezultati do të vazhdojë të jetë shumë negativ.

Madje Rozana fton që ato të lajmërojnë shokët dhe shoqet për këtë gjë.

Ajo shkruan:

“Vëmendje edhe njëherë! Mund të përdorni parfum që kushton 100, 200, apo edhe 300 euro, por nëse nuk përdorni atë sapunin që ushton 100 lekë, përpara tij, rezultati do të vazhdojë të jetë shumë negative.”

Lajme