Loredana dhe Mozzik konfirmojnë ribashkimin edhe në rrjete sociale (FOTO)

Loredana dhe Mozzik konfirmojnë ribashkimin edhe në rrjete sociale (FOTO)

Loredana dhe Mozzik konfirmuan ribashkimin edhe në rrjete sociale.

Ata kanë pozuar bashkë dhe fotot i ndau Loredana në Instagram.

Me rroba me ngjyrë të verdhë reperja shfaqet përball burrit të saj i cili ka fshehur gjysmën e fytyrës.

Kujtojmë se çifti ka një vajzë dyvjeçare që quhet Hana dhe janë bashkuar pas disa muajsh të ndarë, të paktën në media./Prive.al

Lajme