Çfarë tha Geti për Noizyn në NIN? (VIDEO)

Çfarë tha Geti për Noizyn në NIN? (VIDEO)

Ghetto Geasy ka bërë një rrëfim ekskluziv në emisionin NIN në Klan Kosova.

Reperi me mbi 20 vjet karrierë foli për fillet e muzikës, përçarjen e Babastars dhe të ardhmen.

Ndër të tjerash, Geti përmendi edhe Noizyn.

Çfarë tha për të dhe shumëçka tjetër kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Lajme