Vendi që bëri bashkë Kurtin, Vjosa Osmanin, Dardan Molliqajn dhe djalin e Hashim Thaçit

Vendi që bëri bashkë Kurtin, Vjosa Osmanin, Dardan Molliqajn dhe djalin e Hashim Thaçit

Albin Kurti, Vjosa Osmani, Glauk Konjufca, Donika Gërvalla, e Saranda Bogujevcin, u takuan mëngjesin e së dielës.

Lexo Edhe:
Shkencëtarët zbulojnë se si dhe kur shumica e jetës në Tokë do të shuhet
Mbrojtja e afërt shtetërore ka zënë vendin.

Kjo pasi brenda ketij lokali ne kryeqytet, gjenden politikanët të cilët i fituan zgjedhjet e 14 shkurtit, e synojnë pozitat më të rëndësishme në institucionet e vendit.

Albin Kurti, Vjosa Osmani, Glauk Konjufca, Donika Gërvalla, e Saranda Bogujevci, u takuan mëngjesin e së dielës në këtë lokal.

Lajme