LAJMI I FUNDIT: Rikthehet Në PDK Fatmir Limaj ?!

LAJMI I FUNDIT: Rikthehet Në PDK Fatmir Limaj ?!

LAJMI I FUNDIT: Rikthehet në PDK Fatmir Limaj ?!

“Sonte, Partia Demokratike e Kosovës, përkundër angazhimit supermaksimal nga LDK dhe VV, ka mund ta shënojë 20 vjetorin e themelimit si fituese e zgjedhjeve të 6 tetorit po ta kishte me vete anëtarësinë e shtëpisë së saj, të NISMA-s”, ka shkruar Syla. Tutje, Syla i bëri thirrje kreut të Nismas, Fatmir Limajt, që të rikthehet në PDK.I bëj ftesë publike z. Fatmir LIMAJ që të rikthehet në PDK.

Lajme