Arbenita Ismajli Merr Vëmendje Me Fustanin E Ngjitur Pas Trupit Teksa Shfaq Barkun E Rrumbullakosur

Arbenita Ismajli Merr Vëmendje Me Fustanin E Ngjitur Pas Trupit Teksa Shfaq Barkun E Rrumbullakosur

Modelja është në javët e fundit të shtatzënisë.

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, është ndër modelet shqiptare më të përfolura, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundmi ka rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve me paraqitjen e fundit në Instagram e cila ka joshur me linjat trupore ndonëse është në muajin e 8 të shtatzënisë. Modelja dhe reperi i njohur Fero së fundmi edhe janë kurorëzuar me martesë teksa çifti duken të lumtur si asnjëherë më parë.

Lajme