Komplimentohet çdo herë, ja si duket Remzia pa pikë grimi në fytyrë

Komplimentohet çdo herë, ja si duket Remzia pa pikë grimi në fytyrë

Këngëtarja e dashur nga Mushtishti vazhdon të pëlqehet jashtëzakonisht shumë nga një masë e gjerë. Remzie Osmani shquhet për vokalin e saj të artë dhe interpretimet e bukura skenike që nga fillimi i karrierës së saj tash e disa vite. Pavarësisht se është bërë gjyshe për herë të parë, pamja e saj vazhdon të jetë përherë rinore.

Meqë jemi mësuar ta shohim përherë të kuruar, e me grim këngëtaren sot për herë të parë do e shohim ashtu siç e ka bërën nëna.

E bukur edhe kështu apo?/Kosovarja/

Lajme