Mos kalo pa Ngushëllime /  Vdes 20 vjeçarja e lënduar në shpërthimin e Ferizajt

Mos kalo pa Ngushëllime / Vdes 20 vjeçarja e lënduar në shpërthimin e Ferizajt

20 vjeçarja Fatime Haxhidema ka vdekur pas lëndimeve të marra nga shpërthimi me gaz në një restorant të Ferizajt muajin e kaluar.

Ajo ishte e lënduar rëndë dhe po trajtohej në Turqi, njofton Klan Kosova.

Lajmi është konfirmuar nga komuna e Ferizajt.

Haxhidema ishte nisur për në Turqi më 7 janar.

Lajme