“I çmende sheikët”, bukuroshja shqiptare pushime luksoze në Dubai

“I çmende sheikët”, bukuroshja shqiptare pushime luksoze në Dubai

Megi Pojani, për publikun shqiptar njihet si aktore, e cila ka marrë pjesë në disa premiera filmi dhe një vajzë aktive në rrjete sociale dhe tepër e pelqyer në Instagram.

Megi është ajo që bën ndryshimin në Instagram ku publikon foto e video sa te zjarrta aq edhe pa komplekse.

Së fundmi bukuroshja ka treguar se ka udhëtuar drejt Dubait ku po kalon disa ditë luksoze pushimi.

Në foto e fundit që ka publikuar komentet nga më të shumtat për sheikët nuk kanë munguar.

“I çmende sheikët”, thonë njëzëri fansat e saj./indeksonline

Lajme