Iku në Iule të rinisë/ Ky është 29 vjecari shqiptar HUMBl jetën

Iku në Iule të rinisë/ Ky është 29 vjecari shqiptar HUMBl jetën

Mes 9 vik ti mave dje nga koronavirusi ishte edhe njPak i ri nga Librazhdi. 29-vjeçari që ndërroi jetë është Olsi Skura nga fshati Pishkash.

Skura nuk ka pasur asnjë sëmundje tjetër bashkëshoqëruese, por sipas burimeve, virusi i ka shkaktuar 29-vjeçarit tromp ozë. Ai ka qenë emigrant në Gjermani dhe sapo ishte kthyer.

Nisur nga shenjat që kishte, fillimisht në spitalin e Përrenjasit dyshimet ishin se temperatura ishte si pasojë e ftohjes, por më pas u nis me urgjencë për te spitali “Shefqet Ndroqi” në Tiranë ku sot ndërroi jetë.

Ky është i riu që humbi jetën nga koronavirusi në Spitalin “Shefqet Ndroqi”

Lajme