Bashkëpunimi Flori dhe Tayna: Zbuloni datën zyrtare …

Bashkëpunimi Flori dhe Tayna: Zbuloni datën zyrtare …

Për një kohë të gjatë fansat po presin lansimin e këngës së Florit me Taynan.

Që kur u konfirmua se mes artistëve do të ketë një bashkëpunim, u rrit edhe interesimi për detajet e këngës.

Fillimisht kënga ishte menduar të lansohej në ditën e Shën Valentinit por duket se bashkëpunimi është shtyrë për një datë të rëndësishme për popullin shqiptar – pavarësia e Kosovës.

Mirëpo tani ka një datë zyrtare. Bashkëpunimi do të lansohet të mërkurën, 17 shkurt në ora 16:00. /Prive.al

Lajme