Andrra zbulon një detalë që kurrë më parë se keni parë !

Andrra zbulon një detalë që kurrë më parë se keni parë !

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë.

Çifti i njohur janë në pritje të një djali të dytë portreti i të cilit tashmë u zbulua.

Ka qenë Andrra ajo e cila ka ndarë me ndjekësit ultrazërin ku shihet qartë fytyra e foshnjës.

‘Mezi pres të takoj’ ka shkruar ajo mbi imazh./Prive.al

Lajme