Nje video virale pu qarkullon ne rrjetet sociale, deveja duke sulmuar disa ushtar amerikan tek sa ata jan ne nje pjes te vendeve arabe, ushtaret te habitur dhe duke u argetuar nga qe kjo gje ishte e cuditshme shiko videon

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.