Nje gjarje e rende esht publikuar ne twetter ku nje pacient me semundje te rende dhe nen ndikim te aparatit ndihmus, por gjeja me emocionuese dhe me e bukur esht qe personi esht duke kryer namazin edhe ne gjendje teper te rende. shiko pamjet me posht

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.