Nje qyhtetar Ukrainas ka publikuar nje video e filmuar nga Droni, ky esht nje nder qytetet me te shkatrruar ne ukrain, dhe ka shkruar kjo video tregon Fytyren e Putini’t, shiko pamjet me posht

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.