Video e kapur nga kamerat e sigurimit, nje vajz ne oret e vona tek sa kthehej ne shtepi pa pritur sulmohet nga disa qen endacak dhe ajo ishte ne moment ankthi, por ndodh mrekulli kur disa persona parandalojn sulmin dhe arrinq e te shpetojn vajzen , shiko videon me posht

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You cannot copy content of this page