Kanë dalë pamjet e reja të tornados gjigante, e cila la 22 mijë shtëpi pa energji elektrike në shtetin amerikan të Kansasit, dhe shkaktoi dëme materiale në rreth 100 shtëpi. Pamjet e regjistruara në qytetin e Andoverit tregojnë momentet kur tornado që përparon me shpejtësi shkul pemët. shikoni pamjet me posht

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You cannot copy content of this page