Nje video po ben xhiro ne rrjetet sociale, nje djalosh i ri per klikime dhe per tu ber i famshem kap me dor nje bomb te pa shperthyer, dhe ne momentin qe ate e hedh ajo shperthen dhe ne ate moment esht nderprer filmimi, mediat flasin se kjo nuk dihet se ku ka ndodhur pasi qe esht mar celulari nga disa persona dhe edhe shperndar ne rrjetet sociale, shiko pamjet tronditse.

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You cannot copy content of this page