Kjo luft nuk ka fund pasi qe nuk ka marveshje ndermjet dy shteteve, pas gjitha rremujave qe kan ndodhur ne ukrain ushtaret Ukraines pergatiten per me te keqen, pasi dita dites po ju ngushtohet shteti dhe duke ju ikur nga dora, kjo video tregon nje pamje ku ukraina gati qe esht shkatrruar dhe njerez te pa strehuar qe enden neper rrug dhe neper kushte te mjerueshme, video me posht

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.