Nje video ka tronditur boten ne tokat arabe , ne nje shpell ose ne nje vend nentok jan par disa krijesa te cuditshme ne form njeriu por ata qe kan publikuar kete video pretendojn se mund te jen jexhuxhat dhe mexhuxhat, video nuk esht per tu friksuar por per te ju mundsuar te shihni nje sken te frikshme ne tokat arabe, shiko pamjet me posht

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You cannot copy content of this page