Kujdes/Shiko se si funksionon nje magji ne te vertet.Nje bure kapet nga kamerat e siguris teksa kalimthi hodhi nje hajmali ne stacion te autobusit dhe nje vajze rastesisht ulet aty.Per nje moment vajza fillon te ndikohet nga hajmalia dhe fillon te bej gjeste jo te hishme .Ne fund ato kapin magjistarin ne flagrance.shiko videon nme poshte

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You cannot copy content of this page