Kanë dalë pamjet e momenteve kur një polic në SHBA qëlloi dhe vrau një të ri.Në pamjet filmike ka momente kur policia ndalon në trafik të riun dhe i kërkon patentën duke thënë se targa e mjetit është false. Pasi i riu ka nisur të ikë, policia e ndjek pas dhe përleshje ka nisur në tokë. Policia duket se ka qëlluar në kokë 26-vjeçarin..

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You cannot copy content of this page