12 koriku ne turqi shenoi histori botrore ku per disa or pothuaj se humbi i gjith shteti, por dashuria per atdhe esht e pa karasueshme, Keto jan 4 trimat tanë që rezistuan pa hezitim kundër tankeve të puçistëve natën e 15 korrikut. qe kan ven veten ne rezik para tankeve dhe para shum armatimeve, shiko pamjet me posht..

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You cannot copy content of this page