Nje papagall diku ne afrike eshte berre viral pasi familja ne te cilin ai po qendron per moemntin ka postuar nje video teksa ai degjohet duke kenduar.Ata thone se ai eshte shum i lumtur me ta dhe edhe pas shum ofertave familja nuk mendon ta shes.Shiko viden me poshte

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.