Nje ngjarje teper interesante ndodh ne turqi teksa ne grua nuk mundet ta frenoj veten, Trupi i saj kerkon uje gjat gjith kohes.Ajo vet thote se nuk din si ta fdrenoj veten dhe thot se edhe mjeket jane te habitur dhe nuk dine si te veprojne.Shiko videon me poshte

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You cannot copy content of this page