Futbollisti i njofshem C.ronaldo pershendet fansat me fjalen Es-Selamun alejkum, pasi qe kishte qendruar disa dit ne te njejtin hotel me kampionin Botror Khabib, Ronaldo njihet si lojtari me i famshem por edhe me i shoqeruar me personazhet e fes Muslimane qe nga vitet kur ishte pjes e Ekipit te njohur Real Madrid aj gjithnje shoqnohej me Lojtarin Turk Mesut Osil, qe nga aj moment Ronaldo esht shum i kujdesshem ndaj Muslimaneve dhe esht i vetmi futbollist qe asnjeher nuk ka shprehur urrejtje ndaj Fes muslimane, shiko pamjet me posht

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.