Djaloshi i cili ju drejtua plakes 97 vjecare duke i then se nuk te takon ty agjerimi pershkak moshes, por fjalet e plakes jan madheshtore..Jo te gjith jan gabim me ler te qet un do te agjeroj, eshte jeta ime dhe do te agjeroj deri sa te ndroj jet, ndoshta vitin tjeter nuk do jem dua te agjeroj perderi sa jam gjall, kur do te dal para Zotit do ngre gishtin se jetova si Musliman dhe do vdes si e till..Shikoni videon meposht per meshum.

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.