Nje foto esht ber virale tek sa i njejti fermer qe vodhi tankun Rus esht kapur ne foto duke vjedhur edhe nje avion ushtarak Rus, U pyet nga gazetaret per se e ben kete gje, Por fermeri tha kjo foto publikohet per ta nencmuar ushtrin ruse dhe per te treguar se sa e dobet esht ajo..
Perndryshe lufta rusi ukrain eshte duke vazhduar edhe perkunder hirjeve nha gjitha anetg e botes per nje armepushim rusia si duket nuk kursen asgje madje as civilet ukraines

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.