Edhe nje video interesante argetuese tregon nje perleshje mes gjelit shtepiak dhe disa shtazeve qe quhen si shtaz turke por qe emrin e tyre nuk mund ta dim se si i quajn ataj, shiko pamjet argetuese me posht

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You cannot copy content of this page