Kjo video tregon nje ngjarje te pa zakont mes kalit dhe pronarit te tij, pasi ne edim qe nese ngordh ndonje kafsh e hedhim apo nuk e konsiderojm si te aferm, por ky pronar e vecoi kalin e tij te cilin e varrosi ne nje lloj ceremonie duke ber nje varr te vecant, shiko pamjet me posht.

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You cannot copy content of this page