Nje pamje interesante mes kalit dhe kaloresit, ne momentin qe kali zbrapset kaloresi bie ne tok por duart e tij ishin te bllokuar . por ne pamjen e par duket sikur personi ndeshet me kalin e tij. Shikoni ne Video se cfar ndodh me te

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.