Deri sa femija qan, Babai i ti qetson femin me nje Lexim te kuranit ku per disa sekonda ndodh qe femijun ta qetsoj dhe ta kaploj gjumi /Shikoni reagimin e tij (VIDEO)

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.