Fatma Naçi xheloze për “të dashurën” e Elvisit: I dedikon shumë kohë dhe para!
E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, bashkëshortja e imamit të njohur Elvis Naçi, Fatma, foli për herë të parë se çfarë ndodh brenda familjes së saj të madhe. Ajo flet edhe per te dashuren e burrit te saj ku tregon se a eshte xheloze a jo . Per me shume ndiqeni videon me poshte ..

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.