Video e radhes tregon nje ngjarje tronditese, ku dikund ne indi kan filmuar nje moment te frikshem e nje personi qe gjat varrimit kishe mar flak zjarr varri i tij, per me teper ndiqe videon dhe shiko se a esht e vertet,

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You cannot copy content of this page